Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky turnajů-prší a nohejbalu

       1. nohejbal 3.čl.družstev

 15.8.2009 /1.roč./                                                                                                                                             1.Četníci /Cejpek, Dragoun, Novotný ml., Vojkůvka/ 2. Pštrosi /Mikšovský Marek, Novotný/            3. Týláci /Kaizrlík, Toušek,Pošva/ 4. Sparta /Čubík, Schindler, Beran/ .5. Šroubci /Hanzlík                ml., Šemík ml., Hanuš ml./ 6.Ptáci / Veselý, Homola, Kaizrlík/ 7. Klokani /Šindler, Sa-                    mec, Pospíšil, Toušek ml./ 8. Slávie /Krejza, Řehánek, Řimnáč/

  21.8.2010 /2.roč./                                                                                                                                             1.Pštrosi /Mikšovský, Dragoun, Novotný ml./ 2.Šneci /Kaizrlík, Homola, Marousek/                         3.Uragán /Pošva, Čížek, Čížek ml./ 4.Sparta /Čubík, Šindler, Novotný/ 5.Šviháci     /Joha-              novský......................6-8 Vpřed /Mrkvička......./ Bubu /Hanzlík...../ Kapři /Toušek ml......../

  1.10.2011 /3.roč./                                                                                                                                            1.Mikšovský, Bureš, Čubík L.    2.Čubík Fr., Hanzlík ml., Šemík ml.                                                     3.Krejza, Beránek, Sýkora         4. Pošva, Cejpek, Hajný

 25.8.2012 /4.roč./

                                                   Veverky     /  Dragoun, Bureš D., Pošva /

                                                   Prasátka    /  Čížek ml., Vondrážka, Hála /

                                                   Tygři           /  Theusing, Doležal, Čížek /

                                                   Lvi               /   Krejza, Čubík ml., Bureš /

 17.8.2013/5.roč./

                                                   Šmoulové / Johanovský, Čubík ml.,Robert /

                                                   Vtipálci      / Knobloch, Dragoun, Zajíc /

                                                   Kamarádi / Vodrážka, Čubík st., Theusing /

                                                   Koumáci   / Krejza, Čížek, Pošva /

                                                    Tygři         / Haluza, Hanuš ml., Baryla /

   23.8.2014/6.roč./                   Lvi             / Krejza, Dragoun, Čubík ml./                                                                                              Medvědi   / Čížek st., Vodrážka, Rentgen/                                                                                                  Jestřábi    / Čubík st., Čížek ml., Bureš/                                                                                                       Koně        / Jirásek, Bureš D., Tůma/                                                                                                         Tygři         / Hanuš ml., Pošva, Barila/ 

     Tento ročník se opět konal na pozemku p. Hanzlíka, který ho bezplatně občanům zapůjčil      /starosta Řehánek-přeběhlík- za obecní hřiště chce poplatek/. Organizoval opět bezchybně    p.Cejpek a rozhodoval Ing.Kaizrlík. Další ročník koncem srpna /viz fotoalbum nohejbal 2014/

   srpen 2015 - 7.roč. dne konec srpna, přihlašování v pohostinství-p.Cejpek

 

 2. prší  

Startovné je 50,-Kč a maxim.počet účastníkú je 20. Organizuje p. Cejpek. Začátek je jako vždy od 17,-hodin /rozlosování do 5čl.skupin/.

Přehled předešlých ročníků:

1.roč.:Semerád, Marek, Wasr, Řehánek, Čubík, Šimek, Pošva, Hanzlík st., Cejpek,                  Šindler, Krejza, Lenka, Metayer, Monika, Hanzlík ml. Beran,Mikšovský, Ruda,                  2.roč.:Semerád, Krejza, Mikšovský, Hanuš, Svoboda L., Šindler ml., Balcar, Beran, Han-            zlík ml., Mrkvička, Johanovský, Šmíd, Šindler st., Cejpek, Knobloch, Bozděch, Čubík, Haluza,  Nesiba, Marek   3.roč.:Doležalová, Šmíd, Krejza, Řimnáč, David, Pošva, Theusing, Seberová, Schindler, Cejpek, Šemík ml. Hanuš, Toušek ml., Bozděch, Semerád, Čubík                                 4.roč.:Doležalová, Toušek ml., Haluza, Theusing, Blanka, Marta, Hanuš, Mrkvička, Nesiba, Johanovský, Šemík, Cejpek, Zdeněk, Knobloch, Hanzlík ml., Pošva, Krejza, Čubík, Miro, Semerád  /22.12.2012/   5.roč.: Pošva,Krejza,Marta,Johanovský,Knobloch,Hanzlík ml.,Semerád,Čubík,Hanuš ml.,Bozděch,Mrkvička,Milena,Doležal,Šemík st.,Dreiecker,Zdeněk,Hanzlík st.,Hanuš /21.12.2013/  6.roč. 20.12.2014                                        Velikonoční/1.roč./: Hanzlík ml., Bozděch, Pošva, Theusing, Blanka, Šemík st., Doležalová, Semerád, Mrkvička, Gacho, Krejza, Zdeněk, Hála, Obrová, Gábina, Cejpek, Hanuš, Toušek ml., Milena, Čubík   /30.3.2013/  2.roč.: 21.června 2014 /z dův.uzavření pohostinství/  Hanzlík st.,Šemík st.,Pošva,Cejpek,Doležalová,Semerád,Toušek ml.,Salaisová,Johanovský,Rengen,Urban,Řimnáč,Milena,Bozděch,Švarc,Zdvořáková,Schmidt,Hajný,Hanuš,Kunert,Třeska,Hanušová,Hanzlík ml.,Hanka,Krejza                                                                                                                     

viz fotoalbum !!!

 
 

 


Poslední fotografie



Archiv

Kalendář
<< červenec / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 36675
Měsíc: 599
Den: 21